Chcete s dětmi chodit častěji do lesa

a probouzet v nich lásku k přírodě?

Využijte přirozené dětské touhy po poznání a dobrodružství.

Ukážu Vám jak na to.

Poznávat přírodu můžete pomocí Příběhů na dubových listech. A to i v případě, že o přírodě zase tolik nevíte.
Ke každému Příběhu je Manuál, ve kterém najdete doplňující informace a návody na aktivity.
Jediné, co musíte, je být s dětmi a užívat si klidné chvíle v lese a v přírodě.

V lese trávím s dětmi hodně času, hrajeme hry a zažíváme dobrodružné chvíle, zkoumáme přírodu, povídáme si, objevujeme. Děti jsou nadšené a já jsem spokojená, protože takhle jsem si to vždycky přála.

Dnes už chápu, co znamená „být dítěti průvodcem“ a jak důležité to je. Díky svým letitým zkušenostem z dětského oddílu a z letních táborů nabízím svým dětem hry a aktivity, které je baví a rozvíjejí. Díky svému přírodovědnému vzdělání jim mohu ukazovat tajemství života, drobná i velká, očividná i skrytá.

Co Vám nabízí Příběhy na dubových listech:

PODPOŘÍTE DĚTSKOU FANTAZII A VZTAH K PŘÍRODĚ

Získáte lesního kamaráda pro další procházky do lesa. Získáte další motivaci, proč do lesa a do přírody chodit. Příroda se stane Vám a Vašim dětem přirozeným místem pro pobyt.

VYZKOUŠÍTE NOVÉ AKTIVITY

Příběhy budou děti motivovat k vyzkoušení nových pohybových a smyslových aktivit, které v e-booku popisuji.

DOZVÍTE SE ZAJÍMAVÉ INFORMACE

Příběhy jsou založené na reálných informacích o životě v lese. Část informací je uvedena mimo příběh v tzv. Manuálu, aby posluchači nebyli přehlcení a rodiče sami zvolili, kolik zajímavostí svým dětem poskytnou.

Příběhy jsem vytvořila pro děti školkového a mladšího školního věku a pro teplejší část roku (pozdní jaro – babí léto).
Příběhy na dubových listech stačí vytisknout a vzít je s sebou do lesa. Žádné další chystání není potřeba.
Jsou vymyšlené tak, aby je mohl použít každý rodič pro předškolní nebo mladší školní dítě a společně objevovat život v lese.
Děti si oblíbí Vaše procházky do přírody a budou se těšit na další společné chvíle v lese.

Recenze

Nádherná práce. E-book mě úplně dostal. Jednoduchá, čistá grafika. Hezky ladí fotky listů, které jsou pod textem. Je vidět, že e-book byl dělaný s láskou j dětem i přírodě. Manuál je srozumitelný a přehledný. Moc kvituji příběhy udělané pro černobílí tisk. Při čtení příběhů jsem se vrátila do svého dětství, které jsem v létě trávila na Sečské přehradě, stavěla v lese domečky pro skřítky a vymýšlela si příběhy o lesních obyvatelích. I když jsou dcery už starší vyrazíme s příběhy do lesa (pár dubů máme skoro u baráčku). Stavění domečků milujeme.

Jaké Příběhy na dubových listech najdete:

Mám zkušenosti z tvorby environmentálních výukových programů pro ekocentrum Koniklec a tvorby a vedení programů na příměstských i letních táborech zaměřených na pobyt v přírodě a seznamování dětí s jejími tajemstvími.

Na základě těchto svých zkušeností jsem pro Vás napsala tři příběhy o životě v lese. Jsou to jednoduché výukové programy do lesa, které si můžete se svými dětmi zahrát. Nevadí, pokud nemáte velké znalosti o přírodě. V příbězích je vše potřebné srozumitelně vysvětleno.

Bonusy

Omalovánky ke každému příběhu

Ka každému příběhu je A4 s obrázky, které se vztahují k příběhu.

Řez mraveništěm

Omalovánky s popisem základních míst v mraveništi

Objednejte si Příběhy na dubových listech

Léto je v plném proudu. Máte před sebou týden na chatě či chalupě? Vyrážíte na výlety do lesů, luhů a hájů? Chodíte na odpolední procházky do lesa? Vezměte s sebou Příběhy na dubových listech a připravte pro děti nevšední zážitek. Užijte si společné chvíle v lese, poznávejte přírodu a buďte spolu.

Cena tohoto e-booku je 120 Kč. Tedy 40 Kč za jeden Příběh na dubových listech.

Po odeslání objedánky přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu e-book Příběhy na dubových listech a současně pokyny k platbě e-booku.

Díky tomuto e-booku získáte nový impuls pro Vaše procházky do lesa, oživíte v dětech zájem o přírodu a vyzkoušíte si nové aktivity, které se mohou stát součástí Vašich běžných her v lese.